Dom i mieszkanie

Jak zmienić wygląd swojego mieszkania bez ekipy remontowej?

Lubisz dynamikę, szybko się nudzisz i co chwilę potrzebujesz zmiany wystroju swojego mieszkania aby czuć się w nim dobrze? Jest nas wielu! Szczególnie w czasach niekończących się lockdown’ów, gdzie dom, to miejsce odpoczynku, pracy i szkoły. Zmiana wystroju wnętrza daje nam poczucie świeżości i poprawia nastrój, sprawia, że podnosi się jakość naszego życia. Aby wprowadzić zmiany w otoczeniu nie potrzeba dużego nakładu środków finansowych, wystarczy kreatywność i poczucie estetyki, o którą nie trudno w dobie Internetu i inspiracji, których nie brakuje w sieci. 

Naklejki na podstopnice

Naklejki na schody, a w zasadzie na podstopnice, a nie stopnie, to możliwość zmiany wyglądu nie tylko schodów, ale całej przestrzeni dookoła nich. Różnorodność motywów sprawia, że każdy stopień może opowiadać inną historię lub tworzyć jednolitą całość pasującą jednocześnie do otoczenia. Naklejki na podstopnice sprawdzą się nie tylko w modernistycznych wnętrzach. To jaki wzór wybierzemy, na jaki kolor się zdecydujemy i na jakie inne dodatki postawimy, będzie ze sobą współgrał tworząc idealną przestrzeń do codziennego użytku.

Brak miejsca w mieszkaniu, a zmiana designu

W małych mieszkaniach w bloku, niekiedy trudno o większe zmiany z uwagi na brak miejsca i brak możliwości przemeblowania i przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy. ColoRay poza naklejkami na podstopnice oferuje szereg innych wydruków, które mogą uatrakcyjnić wnętrze i odmienić je nie do poznania. Do wyboru mamy szereg fototapet, obrazów czy naklejek, które po pierwsze w łatwy sposób umieścić między innymi na ścianach, a po drugie są też łatwe w demontażu co sprawia, że możemy pozwolić sobie na zmianę designu kilka razy w roku. I o ile zdecydujemy się na dekoracje mieszkania w stylu fototapety lub naklejki, to przy wymianie nic nie możemy z nią zrobić poza utylizacją. W przypadku obrazów, które nas po prostu znudzą, możemy podarować je w prezencie bliskiej nam osobie, możemy je sprzedać, albo zachować i co jakiś czas zmieniać wystrój bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jak podejść do zakupu nasion kwiatów oraz warzyw?

Previous article

Meble drewniane do przedpokoju – co mieć na uwadze?

Next article

You may also like