Dom i mieszkanie

Zlewozmywaki nakładane

Renowacja kuchni wymaga wielu pilnych decyzji – błędne wybory będą miały wpływ na wiele lat. Z pewnością dotyczy to zlewu kuchennego. Styl, koszt i funkcjonalność – wszystko to idzie w parze, dlatego zlewozmywaki nakładane ze względu na swoje atuty doskonale spełniają kryteria użyteczności, dobrego designu i będą nieocenioną perełką wyposażenia.

Zlewozmywaki nakładane montowane są od góry szafki. Wkładamy je do przygotowanego wcześniej otworu  w blacie, jednak ciężar konstrukcji podtrzymywany jest przez krawędź spoczywającą na blacie. Jak sugeruje ich nazwa, zlewozmywaki nakładane ostatecznie umiejscowione są nieco wyżej niż powierzchnia blatu.

Jakie korzyści posiadają zlewozmywaki nakładane?

Oferowane przez nas zlewozmywaki nakładane mają szereg zalet, podnoszących ich pozycje w rankingu zlewozmywaków. Ich głównymi walorami są:

  • Łatwiejszy montaż w porównaniu do zlewozmywaków innego typu,
  • Atrakcyjne ceny, jakość i trwałość,
  • Doskonała integralność z drewnianymi elementami oraz kuchnią urządzoną w stylu klasycznym lub modernistycznym
  • Możliwość wyboru komór, nie tylko ilości, ale także orientacji: lewej lub prawej
  • Możliwość podłączenia pralki i zmywarki

Jakie zlewozmywaki nakładane mamy w swojej ofercie?

W naszym sklepie znajdziesz niezwykle funkcjonalne jednokomorowe zlewozmywaki nakładane. Ich atutem jest kompaktowy rozmiar. Pomimo iż delikatnie wystają nad blat kuchenny, to zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż te dwukomorowe. Będę pasowały do małych i dużych kuchni, w których wyposażenie w szafki kuchenne i blat zostało ograniczone do minimum. Ponadto jeżeli posiadasz zmywarkę, inwestycja w dwukomorowy zlewozmywak może okazać się zbędna. Zlewozmywaki jednokomorowe nakładane możeszwybrać w wersji z ociekaczem, który idealnie wspomoże każdego w zmywaniu naczyń, przyda się przy odstawieniu gorącego naczynia albo posłuży do odcedzenia wody z ugotowanego makaronu.  

W naszej ofercie nie brakuje również dwukomorowych zlewozmywaków nakładanych. Z tego rozwiązania nie korzystają wyłącznie posiadacze dużych kuchni. Zlew sprawdzi się także w małej przestrzeni, w której nie ma miejsca na zmywarkę. W tej sytuacji dwie komory ułatwią utrzymanie porządku, zmywanie naczyń i będą niezmiernie pomocne w procesie przyrządzania potraw, odcedzania, suszenia i przechowywania brudnych przedmiotów, aby nie zajmowały miejsca w innych częściach kuchni. 

Jak kupić bitcoin i rozpocząć inwestycje w kryptowaluty?

Previous article

Pożyczka Pozabankowa – alternatywa dla kredytu bankowego

Next article

You may also like