Inwestycje

Giełda Binance to dobre miejsce do zarabiania na kryptowalutach

Giełda Binance to giełda kryptowalut uważana przez wielu za najlepszą na współczesnym rynku. Użytkownicy wskazują jej wysoką jakość bezpieczeństwa, bardzo dużą płynność rynków, dużą liczbę par walutowych crypto-crypto.

Giełda Binance powstała już kilka lat temu w Chinach, a potem przeniosła się na Maltę, która jest bardziej przyjazna kryptowalutowym interesom. Popularność tej giełdy rozpoczęła się od hossy w 2017 roku i od tamtego czasu nie maleje.

Giełda Binance posiada dwie możliwości handlu walutami cyfrowymi: podstawową i zaawansowaną. Różnią się one tym, że druga z nich oferuje bardziej szczegółowe analizy techniczne wartości kryptowalut. Ale każdy kto posiada nawet tylko podstawową wiedzę na temat funkcjonowania giełd, na pewno poradzi sobie z obsługą obu wersji.

Nowi użytkownicy tej giełdy muszą przejść na początku weryfikację dokumentów Know Your Customer (KYC), a gdy już to zrobią, mogą przekonać się, że słusznie chwalona jest również za to, iż zapewnia różnorodność obsługiwanych przez nią kryptowalut, między innymi:

-Bitcoin,

-Bitcoin Cash,

-Bitcoin Gold,

– Ethereum,

– Ethereum Classic,

– Dash,

– LiteCoin,

– GAS

– NEO,

– EOS,

– Zcash,

– Ripple i inne.

Obsługuje ona także wiele tokenów, w ramach ICO i bardzo szybko dodaje nowe kryptowaluty oraz tokeny. Dzięki temu można je kupić za niewielką cenę i liczyć na duże zyski w przyszłości. Obecnie na tej giełdzie można handlować w parach walutowych z BTC, BNB, ETH i USDT.

Silnik giełdy Binanse może dziś przetwarzać około 1,4 mln zleceń w ciągu sekundy. To czyni ją również jedną z najszybszych giełd na współczesnym rynku kryptowalut..

Ponadto działa na wszystkich typach urządzeń, w tym web, Android, WeChat i HTML5 i ma też możliwość obsługi w języku polskim. Wyróżnia się również bardzo niskimi opłatami oraz wspieraniem licznych, często nawet niewielkich, projektów. Giełda Binance (https://beatcoin.pl/gieldy/binance-najwieksza-gielda-na-swiecie/) posiada także stały kontakt z bogatymi zasobami i partnerami. Jest to więc giełda z przyszłością i z gwarancją ciągłego rozwoju oraz coraz lepszych usług.

Pożyczka w parabanku, kredyt w banku, pożyczka społecznościowa?

Previous article

Czy warto skorzystać z oferty skupu nieruchomości?

Next article

You may also like