Dom i mieszkanie

Świece Woodwick – magiczna moc kominka w Twoim wnętrzu

Duże świece zapachowe Woodwick to nie tylko zwyczajna ozdoba Twojego wnętrza, ale niesamowity klimat, który przeniesie Cię w zaśnieżone górskie tereny, otuli ciepłem i niesamowitym, delikatnym zapachem, a dodatkowo wyciszy, uspokoi i zrelaksuje. W towarzystwie takiej świecy, szczególnie w długie jesienne i zimowe wieczory poczujesz się jak gdyby tuż przy Tobie iskrzyły drwa w rozpalonym kominku, a gorąca herbata albo lampka wina będę idealnym uzupełnieniem ciemnego i chłodnego popołudnia.

Świeca zamiast kominka

Duże świece Woodwick wykonane są z wosku sojowego, a niepowtarzalny zapach powstaje dzięki olejkom zapachowym. Dobrze dobrane komponenty zapachowe i dbałość wykonania, odznaczają się dużą jakością. Bawełniany knot znany z tanich świec zapachowych został zastąpiony drewnianym, przez co świeca pali się o wiele dłużej, spala się równomiernie, a jej dodatkowym atutem jest przyjemny odgłos emitujący spalanie się drewna w kominku.

Duże świece zapachowe Woodwickzamknięte w mocnym, szklanym słoju idealnie wpasują się w każde wnętrze, tworząc tym samym element dekoracyjny. Dostępne w wielu kolorach i kształtach duże świece Woodwick, to także idealny i ekskluzywny pomysł na prezent. Wybierając ten produkt nie należy obawiać się o nuty zapachowe. W porównaniu do innych świec, świece zapachowe Woodwick wydzielają bardzo delikatny i przyjemny aromat. Zapach uwalnia się powoli, otula przestrzeń swoją wonią bez zaduchu czy nieprzyjemnego zapachu dymu, który niekiedy powstaje podczas palenia świec słabej jakości.

Aromaterapia

Duże świece zapachowe Woodwick idealnie sprawdzą się w aromaterapii. Wprowadzą Cię wpogodny nastrój, a delikatna woń olejków wyciszy Cię i uspokoi. Z powodzeniem można zastosować je nie tylko w domu, ale w salonach kosmetycznych czy fryzjerskich, w salonach spa, albo w salonach masażu. Duże świece Woodwick, to idealne rozwiązanie do każdej przestrzeni, w której przebywamy z Klientem. Piękny i subtelny zapach wydobywający się z odsłoniętego szklanego opakowania, zrobi dobre pierwsze wrażenie odwiedzających Cię klientów czy partnerów biznesowych.

Idealny sklep na idealne zakupy

Previous article

Naturalne, drewniane prezenty dla dwulatka

Next article

You may also like